czwartek, 3 maja 2012

Wielki powrót

Musiałam zrobić sobie dłuższą przerwę i trochę porozmyślać nad sprawami dotyczącymi bloga i innymi bzdetami. Zastanawiałam się czy go usunąć, czy jednak dalej pisać. W końcu wybrałam to drugie ;)

Podczas mojej nieobecności napłynęło sporo nowych komentarzy, jedne były pozytywne, a inne aż wybuchały od słów krytyki. Mimo wszystko nic mnie nie zniechęca. Dzięki temu lepiej wiem co muszę poprawić i nad czym popracować. 

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, osobiście nigdy w Azji nie byłam. Ten blog powstał tylko i wyłącznie z mojego zamiłowania do tamtejszej kultury i zwyczajów. Do tej pory pojawiło się najwięcej postów dotyczących Japonii. Mimo wszystko chcę bardziej przybliżyć wam Koreę, ponieważ to kraj, który jest bliższy memu sercu.

Jeśli chodzi o posty, to dodawać je będę rzadziej niż wcześniej. Wynika to z tego, że mam bardzo mało czasu dla siebie i nie zawsze mi się chce pisać. Niemniej jednak postaram się nie zaniedbywać bloga. 

Od razu chcę powiedzieć, że takie kilkutygodniowe przerwy mogą mi się zdarzać nadal i nie miejcie mi tego za złe.2 komentarze:

  1. Całe szczęście, że wybrałaś to drugie ;D Czekam na kolejną notkę ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy :3

    OdpowiedzUsuń

Proszę nie zostawiać komentarzy zawierających adresy blogów czy stron internetowych, ponieważ zostaną one natychmiast usunięte.