sobota, 18 lutego 2012

GyaruNazwa  gyaru pochodzi od marki jeansów o nazwie "gals", z reklamowym sloganem "nie mogę żyć bez ludzi". Jest to moda której głównymi przedstawicielkami są nastolatki i dziewczyny około dwudziestego roku życia. W roku 1980 jego sława była największa, a potem stopniowo opadała lecz nadal ma dużo zwolenników.

Makijaż gyaru składa się z soczewek circle lens (najczęściej czarnych lub brązowych), sztucznych rzęs oraz różu na policzkach. Na powieki nakłada się delikatne cienie. Wszystko to tworzy iluzję ogromnych oczu. Usta są zwykle pomalowane błyszczykami o słodkim, cukierkowym kolorze.


Jeśli chodzi o fryzury, jest w czym wybierać. Nie ma określonego rodzaju. W tę modę wchodzą włosy w przeróżnych kolorach. Począwszy od jasnego blondu, aż po kruczoczarne. Można nosić je upięte w koki, kucyki, warkoczyki. Fantazyjne fale, loki czy idealnie proste też wchodzą w grę. Każdy znajdzie coś dla siebie. Co myślicie?

1 komentarz:

  1. Śliczne ^^
    A oczka robią wrażenie, nie ma co ;D
    Japoneczki jeszcze ładniejsze niż w rzeczywistości xp

    OdpowiedzUsuń

Proszę nie zostawiać komentarzy zawierających adresy blogów czy stron internetowych, ponieważ zostaną one natychmiast usunięte.