poniedziałek, 19 marca 2012

Nogi

Azjaci są z natury dużo drobniejsi od europejczyków, co za tym idzie nogi też mają mniej masywne. W krajach dalekiego wschodu zwraca się dużą uwagę na te części ciała. Dotyczy to zarówno mężczyzn jak i kobiet. Większość celebrytów balansuje na granicy z niedowagą i mając niezwykle chude nogi oraz uda grubości łydek podkreślają jeszcze bardziej swoje kościste kształty nosząc bardzo obcisłe spodnie.


Spójrzmy przykładowo na Lee Min Ho, pomimo jego męskiej płci ma nogi, których może pozazdrościć niejedna kobieta. Wiadomo - chude nie znaczą ładne. Chodzi tu o ich kształt, czego z pewnością mu nie brakuje.

Z kobietami jest tak samo, lecz często zdarza się, że ich nogi są po prostu krzywe. W Korei nie wszyscy ludzie mają tak ładne i kształtne nogi, jak celebryci. Osoby z showbiznesu zazwyczaj nie mają wyboru i muszą się ciągle odchudzać, bo np. wymaga tego następna rola. To odchudzanie wpływa w dużej mierze na wygląd.


1 komentarz:

  1. sorki mam na uniwerku chłopaków z Korei jeden w ogóle jest długi i chudy jak szparag ale inni mają normalne nogi. Nie mówiąc o moim chłopaku, który też jest z Azji a ma normalne umięśnione nogi ^.* także moim zdaniem zależy. Co do gwiazd część ma robione przeróbki zdjęć, bo z koncertów ich zdjęcia wyglądają całkiem odmiennie *.*

    OdpowiedzUsuń

Proszę nie zostawiać komentarzy zawierających adresy blogów czy stron internetowych, ponieważ zostaną one natychmiast usunięte.